Pracovné úrazy

ANOP

asociácia na ochranu poškodených

STAL SA VÁM PRACOVNÝ ÚRAZ?

 

NEVIETE AKO ĎALEJ?

 

SME TU PRE VÁS!!!

 

ANOP – je spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku a v Nemecku.

Našou prioritou je pomáhať ľuďom - ľuďom, ktorí pomoc potrebujú.

Aj vy ste sa ocitli v situácií, kedy si neviete pomôcť sami.                    

V spolupráci s renomovanou advokátskou kanceláriu zariadime všetko za Vás.

V poslednej dobe sa pri styku s našimi klientmi často stretávame s ich obavou o žiadanie odškodnenia po pracovnom úraze z dôvodu strachu zo straty zamestnania.

Tohto rizika sa nemusíte báť! Odškodné v takýchto situáciách neplatí Váš zamestnávateľ, ale poisťovňa, v ktorej zo zákona je Váš zamestnávateľ poistený!!! A ste to práve Vy - kto utrpel fyzickú i psychickú ujmu a samozrejme i peňažnú!!! Preto je dôležité si zachovať chladnú hlavu a obrátiť sa na partnera, ktorý  Vám pomôže so spravodlivým prístupom i samotným výsledkom v ťažkých situáciách, do ktorých ste sa dostali práve pri vykonávaní Vašej práce nevinne!

 

V dnešnej dobe je priam nevyhnutné byť v takýchto prípadoch zastúpený silným a hlavne skúseným partnerom, ktorý pozná celú problematiku odškodnenia, ako aj dokazovania skutočností ohľadne vzniku resp. mechanizácie úrazu.

Spoločnosť ANOP s.r.o. Vám ako jediná ponúka už od začiatku :

  • skúseného právnika, ktorý vykoná dohľad už na samotnom začiatku vyšetrovania pracovného úrazu a bude prítomný pri všetkých úkonoch spojených s uplatnením Vašich nárokov 
  • profesionálny team ľudí, ktorý Vám pomôže so všetkými starosťami, ktoré Vám a Vašej rodine vzniknú v súvislosti s Vašim úrazom 
  • silnú spoločnosť, ktorá preberie za Vás zodpovednosť a bude Vás zastupovať pri všetkých úkonoch
  • samozrejmosťou sú úkony, ktoré hradíme za Vás: súdno-znalecké posudky a všetky odborné vyjadrenia ,ako aj konzultácie s právnikmi.

Za toto všetko vrátane zastúpenia renomovanou advokátskou kanceláriou vopred nič neplatíte!

Za toto všetko vrátane zastúpenia renomovanou advokátskou kanceláriou platíte iba v prípade, ak bola spoločnosť ANOP s.r.o., t.j. ANOP - Asociácia na ochranu poškodených úspešná, teda až v čase, kedy Vám bude finančné odškodnenie vyplatené zo strany poisťovne zamestnávateľ - v prípade neúspechu znáša spoločnosť všetky trovy na Vaše právne zastúpenie ako aj všetky trovy spoločnosti .

 

E - mailový kontakt : anop@jmr.sk

Tel. kontakt : 0910 291 854, 036 /63 45 353

Poštová adresa :

ANOP s.r.o.

Mlynská 2

Levice

934 01

 

 

 

 

 

Naše projekty